04
آوریل
حفاظ استیل و آلومینیوم

نصب و فروش حفاظ استیل و آلومینیوم در تهران و کشور با هزینه و قیمت ارزان

استیل یکی از موادی است که در چند سال گذشته تبدیل به یکی از پر استفاده ترین متریال در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان سازی شده است. از استیل با توجه به مزیت هایی که در آن است برای ساخت و تولید انواع لوازم مورد استفاده به دست بشر بهره می برند. یکی از پر استفاده ترین کاربردهای استیل در ساختمان استفاده از آن برای ساختن حفاظ است. حفاظ استیل از مرغوب ترین و ویژه ترین انواع نرده محافظ در ساختمان های امروزی است. اما از کدام ورق استیل برای ساخت این محافظ ها استفاده شده و چه مزیت هایی می توانیم از نرده استیل انتظار داشته باشیم؟ سؤالاتی است که در ادامه این متن قصد داریم به آنها پاسخ دهیم. آشنایی با انواع نرده استیل و مزیت های آن می تواند در انتخاب آن برای کاربردهای مختلف مثمر ثمر باشد.

خرید حفاظ استیل

کاربردهای نصب حفاظ استیل و آلومینیوم پشت پنجره و تراس

از استیل در موارد بسیاری در ساختمان ها استفاده می شود. کاربرد اصلی حفاظ استیل در حفاظ از پنجره ها و بالکن ها است. هر چند انواع نرده استیل برای حفاظت از راه پله ها، ایوان و تراس نیز کاربرد داشته و می توان از مزایای آن در چنین مواردی نیز استفاده کرد. یکی دیگر از موارد استفاده از نرده استیل در محافظت از درهای ورودی برخی مراکز اداری و تجاری مانند بانک ها است.

حفاظ استیل

مزیت های حفاظ استیل

استیل مورد استفاده در ساخت انواع حفاظ استیل پنجره و یا حفاظ استیل تراس از نوع ورق استیل 304 می باشد. البته استیل 201 نیز در برخی مواقع برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد. تمام مزیت ها و خوبی های ورق استیل 304 را می توان برای نرده استیل نیز متصور بود. برخی از مهم ترین مزیت های این نرده ها عبارت اند از:

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  انواع آلیاژ استیل و کاربردهای آن

فروش حفاظ استیل

مقاومت بالا در برابر خوردگی

استیل 304 یکی از پرکاربردترین انواع ورق استیل در جهان است که درصد بالایی از بازار استیل را نیز به خود اختصاص داده است. این ورق کاملا در برابر خوردگی در برابر رطوبت یا سایر موارد مانند آب کاملا ایمن و مقاوم است. از این رو حفاظ استیل نیز از این مزیت بزرگ و عالی برخوردار است.

نصب حفاظ استیل

مقاوم در برابر زنگ زدگی

استیل استنلس یا همان استیل ضد زنگ همانطور که از اسمش پیداست برخلاف موادی مانند آهن کاملا در برابر زنگ زدگی نیز مقاوم است.

نصب حفاظ استیل و آلومینیومی

طول عمر بالا

استیل کلا عمر بسیار طولانی داشته و از این رو حفاظ استیل می تواند برای مدت زمانی طولانی در کارکردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه های نگهداری اندک

استیل با توجه به مقاومت هایی که دارد، دستخوش آسیب و صدمه های احتمالی نشده و هزینه ای جز تمیز کردن آن در طول عمر آن بر ای کاربر وجود ندارد.

نصب و فروش حفاظ استیل

نصب و اجرای آسان

امکان نصب و اجرای نرده استیل به نسبت سایر متریال مورد استفاده در ساخت انواع حفاظ بسیار ساده تر و آسان تر می باشد.

وزن کم این حفاظ های درب آپارتمان

حفاظ استیل از لوله های استوانه ای شکل توخالی ساخته می شود که وزن کمی داشته و این هم یکی از مزیت های دیگر آن می باشد.

نصب حفاظ استیل مغازه و فروشگاه

زیبایی و شیک بودن حفاظ مغازه و خانه

یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از استیل برای ساخت انواع حفاظ زیبایی و شیک بودن آن است. حفاظ استیل جذابیت خاصی نیز برای پنجره ها و خانه های شما ایجاد خواهد نمود که با استفاده از آنها می توانید نمای ساختمان خود را نیز شیک تر و جذاب تر نمایید.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  نصب نرده استیل

امکان استفاده در محیط های باز

استیل در شرایط آب و هوایی مختلف کارکرد بهینه خود را حفظ می نماید. از این رو به راحتی می توان از آن در فضاهای باز نیز استفاده کرد.

حفاظ استیل پنجره و تراس

نکات مهم در ساخت و نصب نرده استیل و حفاظ آلومینیوم

ساخت و نصب نرده محافظ از هر جنسی و هر اندازه ای دارای استانداردهای خاصی است که بدون رعایت این استانداردها عملکرد آنها دچار نقص شده و در نتیجه شاهد افت شدید کارایی آنها نیز خواهیم بود. بدتر اینکه عدم رعایت این استانداردها و ضوابط باعث کاهش ایمنی آنها نیز شده و از این جهت حتی می تواند خطرناک نیز باشد. هر کدام از کاربردهای نرده استیل دارای استانداردهای خاص خود است. برای مثال در ساخت حفاظ پنجره فاصله میله های عمودی، محل اتصال میله های افقی، اتصال کل حفاظ به دیوار، فاصله های استاندارد و برخی موارد دیگر بایستی حتما رعایت شوند. بهترین راه برای داشتن حفاظ استیلی ایمن و عالی استفاده از تجربه یک سازنده خوش نام و با تجربه در این زمینه می باشد.

در حفاظ پله و تراس نیز باید دقت شود تا پایه های نرده با استانداردهای خاصی به کف متصل شوند. در تراس برای کاهش حجم اشغال شده توسط نرده حفاظ می توان آن را به دیوار ساختمان متصل نمود. در راه پله ها نیز سبک ها و ترفندهای خاصی برای اتصال پایه ها تعریف شده است که می توان از آنها بهره جست. قطر میله ها و اندازه آنها نیز بسته به ابعاد پنجره و راه پله می بایست انتخاب گردد. البته برای آن هم استاندرادهایی تعریف شده است.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  تولید و فروش ترولی استیل

حفاظ استیل پشت درب منزل

ایده پردازی در طریقه نصب و ساخت محافظ استیل پنجره

یکی از قابلیت هایی که یک سازنده با تجربه و متبحر در ساخت و نصب انواع نرده و حفاظ استیل می تواند برای کاربران فراهم آورد، ایده پردازی در طراحی است. سازنده با تجربه و وارد با پشت سر گذاشتن طراحی های مختلف این امکان را دارد تا از طرح ها و ایده های خاص برای ساخت نرده استیل خانه شما استفاده کند. ایده پردازی در حفاظ استیل می تواند نرده حفاظ خانه شما را ویژه و منحصر به فرد نماید.

قیمت نصب هر متر حفاظ  پنجره استیل 304

یکی از مهم ترین مباحثی هم که درباره استفاده از نرده استیل وجود دارد، قیمت تمام شده آن می باشد. قیمت حفاظ استیل را بایستی بر حسب آیتم های مختلفی تعیین نمود. اگر به دنبال مقایسه قیمت این نرده با سایر جنس های حفاظ هستید، باید هزین ه های نگهداری و طول عمر آنها را نیز به صورت همزمان با هم مقایسه کنید. تنها در این صورت است که یک برآورد درست از قیمت حفاظ استیل خواهید داشت. با توجه به طول عمر بالا و کیفیتی که این نرده محافظ برای کاربر فراهم می آورد، می توان ادعا نمود که قیمت حفاظ استیل کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.