قیمت حمام شیشه ای مدرن
13
فوریه
حمام های شیشه ای لاکچری

انواع حمام های شیشه ای مدرن و لاکچری

از بخش هایی از خانه که برای تان ممکن است مهم باشد که دکوراسیون خاصی داشته باشد، حمام می باشد. باید دکوراسیون این قسمت طوری انجام شود که شما در آن احساس آرامش بیشتری داشته باشید. سعی داریم تا انواع مدل های حمام شیشه ای لاکچری را به شما معرفی کنیم.

حمام شیشه ای مدرن

از آنجایی که حمام مکانی است که شخصی می باشد در نتیجه مخصوص خانواده شما است پس بهتر است طوری طراحی شود که با سلیقه شما تناسب داشته باشد. یکی از بخش های خانه های امروزی می تواند به ساخت یکی مدل های حمام شیشه ای لاکچری اختصاص داده شود. برای ساخت انواع مدل این حمام می توانید از پروفیل طلایی و شیشه های مات شونده استفاده کنید. در این حمام همچنین می توانید از شیرآلات بهداشتی، کابین دوش و روشویی و جکوزی و غیره و همچنین از چراغ هایی مانند لوسترو و کاشی و سرامیک استفاده کنید.

نصب حمام شیشه ای

حمام و کابین شیشه ای در دکوراسیون

امروز حمام و سرویس بهداشتی کم کم جای شیکی را در فضای خانه باز می کند و طراحان داخلی سعی دارند که یک فضای منزل را به صورت کاربردی و شیک به ساخت یک حمام شیشه ای لاکچری اختصاص دهند. در گذشته حمام ها معمولاً با حداقل فضا و ساخته می شد. اما امروزه طراحی و دکوراسیون بر روی طراحی حمام نیز تاثیر گذاشته است. خصوصاً آنکه افراد از حمام رفتن لذت می برند در نتیجه بهتر است دکوراسیون و طراحی حمام های خود توجه شود. شیشه های این مدل حمام از شیشه ی سکوریت طراحی می شود. این نوع حمام ها هم در متراژهای بزرگ و هم در متراژ های کوچک ساخته میشود. این شیشه ها شیشه های نشکن و با مقاومت بالا هستند و شامل فریم و یراق آلات از اجزای اصلی حمام شیشه ای می ‌شوند.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  انتخاب نرده مناسب با دکوراسیون

خرید حمام و کابین دوش شیشه ای

یراق آلات در حمام های شیشه ای نیز شامل لولا و دستگیره و چرخ و غیره خواهد بود. کابینه ی حمام های شیشه ای از جنس شیشه انتخاب می‌شود. این کابینه می‌توانند به صورت لولایی باشند و یا به صورت کشویی طراحی شود. کابین دوش در انواع شکل های هندسی مانند مربع و مستطیل و دایره و صافطراحی می‌شوند. رنگ یراق آلات ای که در طراحی کابین حمام شید استفاده می گردد می تواند نقره ای، طلایی، زیتونی یا برنزی باشد.

حمام شیشه ای لاکچری

نورپردازی این مدل حمام ها نیز از ممکن است اهمیت زیادی برای صاحبان آن داشته باشد. در حمام هایی که به صورت کابین شیشه ای طراحی می شوند می توان از نورپردازی های مانند لامپ های سقفی، چراغ دیواری استفاده کرد و نورپردازی ها نیز می تواند در رنگ هایی که باب میل شما باشد انتخاب گردد. در مدل های حمام شیشه ای لاکچری از وان حمام کوچک یا بزرگ استفاده می‌شود. در برخی از این فضاها می‌توان وان حمام استفاده کرد که ابعاد وان بستگی به متراژ حمام‌ شما دارد . شیشه این حمام ها می تواند از مات باشد یا نیمه مات باشد و یا شیشه ای شفاف داشته باشد.

حمام شیشه ای لاکچری

مدل های مختلف حمام های شیشه ای در بازار

حمام شیشه ای در دو نوع مختلف در بازار موجود هستند که خود یک مدل فریم دار و مدل بدون فریم. کابین شیشه ای یا حمام شیشه ای در مدل فریم دار این حمام به صورت ریلی نصب می‌شوند و فریم دارند. فریم هایی که در این مدل استفاده می شود از عبور آب تا حد زیادی جلوگیری می کند . این مدل یک چهارچوب منظم و دقیق دارد و این کابین ها به صورت ریلی صاف و گرد می توانند طراحی شوند. کابین شیشه‌ای در مدل فریم دار مشکلات و معایبی دارد که ممکن است باعث ایجاد رطوبت و باکتری شود. در نتیجه تمیز کردن این فریم ها ممکن است اندکی سخت باشد.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  کابینت آشپزخانه به سبک کلاسیک

کابین شیشه ای حمام

کابین شیشه ای یا حمام شیشه ای در مدل بدون فریم

مدل های حمام شیشه ای لاکچری بدون فریم ویژگی منحصر به فردی دارند. آب بندی نسبت به مدل فریم دار کمتر است و برای نصب این مدل حمام شیشه ای نیاز به سکوی سنگی نیست. تعداد لوله هایی که در این مدل استفاده می شود زیاد هستند در نتیجه قیمت آنها نیز زیاد خواهد بود. مقاومت آنها نیز بیشتر است. شست‌وشوی مدل های حمام شیشه ای لاکچری راحت و آسان است و همینطور باعث تفکیک فضا می‌شود. می‌توان از ورود آلودگی و گسترش آن جلوگیری کرد. حمام های شیشه ای یا کابین شیشه ای سریع گرم شده و از اتلاف انرژی جلوگیری میشود. همینطور با این مدل حمام فضا نیز بزرگتر نشان داده خواهد شد و از خیس و مرطوب شدن محیط اطراف نیز جلوگیری به عمل می‌آید.

حمام شیشه ای

نصب مدل های حمام شیشه ای لاکچری برای فضاهایی که مساحت بزرگی دارند به صورت مربع و مستطیل خواهد بود همچنین در فضاهای بزرگ از شکل های هندسی استفاده می شود. فضاهایی که کوچک هستند نیز ایده ها ممکن است متفاوت باشند. حمام در فضاهای کوچک معمولا در کنج نصب می شود.