خدمات ما

نرده

در معماری مدرن امروز همواره شاهد خلق ایده هایی نو، هم در طراحی داخلی و هم در نمای ساختمان هستیم. یکی از سازه هایی که در زیبایی ساختمان نقش به سزایی دارد نرده راه پله و انواع نرده و حفاظ در دنیای ساختمان است. اجرای نرده علاوه بر اینکه از ضروریات پایان کار قانونی ساختمان از نظر شهرداری و آتشنشانی می باشد، بلکه یک سازه دکوراتیو برای تکمیل جذابیت ساختمان شما به کار می رود. اینکه چه طرحی برای ساختمان شما مناسب تر است و با هارمونی بیشتری همراه است را به کارشناسان پاراپت بسپارید تا با ایده های خود بهترین نتیجه را در ساختمانتان به شما ارائه دهند.

اطلاعات بیشتر

کابین دوش

طراحی حمام یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی میباشد، امروزه شاهد طراحی و دیزاین بسیار لوکس و شیک حمام های منزل ها می باشیم که استفاده از کابین در اطراف دوش حمام بسیار مد نظر طراحان و دیزاینرها قرار گرفته است و نیز سبب زیبایی دکوراسیون و طراحی داخلی حمام می شود. منظور از کابین دوش ایجاد اتاقک یا درب شیشه ای با توجه به فضا و ابعاد حمام میباشد.

اطلاعات بیشتر

شیشه دودبند

دودبند شیشه ای یا همان شیشه دودبند در واقع دربی از جنس شیشه می باشد که در هر طبقه از ساختمان، جدا کننده راه پله از اتاق آسانسور و درب ورودی واحد ها می باشد. اجرای شیشه دودبند می تواند با توجه به درخواست مشتری از نوع دستی که شامل انواع مختلفی از جمله لولایی، ریلی، فکی، اسپایدری و … و یا از نوع اتوماتیک با طرح های مختلف می باشد.

اطلاعات بیشتر