میز عسلی چوب و رزین زیبا
13
نوامبر
انتخاب میز عسلی رزینی

میز عسلی رزینی زیبایی غیر قابل وصف در دکوراسیون

در کنار تمام میز هایی که در ابعاد گوناگون در مبلمان و دکوراسیون منزل وجود دارد، نیاز به یک سری میز های عسلی هم داریم که بتوانیم برای پذیرایی مهمانان از ان استفاده کنیم. از ان جایی که میز های عسلی در برابر مبلمان قرار می گیرند، اگر هماهنگ با ان باشد جلوه ای بسیار زیبا تر به خود خواهد گرفت. میز عسلی رزینی انواع بسیار گوناگونی دارد که انتخاب ان توسط شما انجام می شود و می توانید با در نظر داشتن نظر شخصی و بودجه خود انواع مختلف ان را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تنوع طرح های رزین میز عسلی

رزین و با حرکات خود روی سطوح سبب ایجاد طرح آن می شود. برای مشخص بودن طرح می توانید به ان رنگ اضافه کنید. هرچه تناسب رنگ ها با یکدیگر بیشتر شود، زیبایی ان ها چشمگیر تر خواهد بود. می توانید رنگ ان را به کوسن ها، رویه مبل و دیگر اجزا خانه خود ست کنید. البته این طرح ها کاملا اتفاقی شکل میگیرند. اما می توانید طرح مورد نظر خود را هم ارائه دهید تا درست مثل آن طراحی و تولید شود. نکته جذاب دیگری که در ارتباط با طرح های این میزوجود دارد این است که می توانید اشیا براق، یادگاری، نوشته و … را نیز درون ان قرار دهید. همه چیز به خواست شما انجام خواهد شد. برای مثال در صورت تمایل می توانید درون آن از اکلیل استفاده کنید تا بسیار براق تر و درخشان تر شود.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  نکات مهم در خرید آینه دکوراتیو

میز عسلی رزینی زیبا

انواع میز عسلی رزین

میزهای عسلی به صورت ست های سه تایی و در سه سایز گوناگون و متناسب با استاندارد ساخته می شوند. این میزها عموما از سایز کوچک به بزرگ هستند و می توانید زیر یکدیگر جای دهید و یا در کنار هم یک میزجلومبلی از ان بسازید. این تفاوت بر حسب طراحی آن ایجاد می شود و هر یک قیمت مختص خود را دارند که بسته به نظرتان می توانید انتخاب نمایید. اما در حالت کلی میز عسلی رزینی در از نظر شکل ظاهری و متریال به کار گرفته شده به دو دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از:

1- میز عسلی رزینی از نظر متریال به کار رفته شده میز عسلی رزینی را می توان با هر متریالی ترکیب کرد. این خاصیت رزین می باشد که با هر ماده دیگری سازگاری دارد. رایج ترین موادی که می توان در کنار ان استفاده کرد، عبارتند از:

میز عسلی چوبی رزینی: این میز ها ترکیبی از چوب طبیعی و رزین هستند. جلوه آن ها فوق العاده جذاب و بی نقص است. می توانید از این میزهای عسلی در دکوراسیون و مبلمان کلاسیک، روستیک و سنتی استفاده کنید. تلفیق هنر و مبلمان همیشه جذاب می باشد و این یکی از نمونه های ان است.

میز عسلی استیل رزینی:

این میزها ترکیبی از استیل و رزین هستند. استیل یک متریال امروزی است و واضح است که برای دکوراسیون مدرن و مبلمان امروزی مناسب است. طرح های ان نیز می تواند متشکل از خطوط صاف و هندسی باشد که در ترکیب با یکدیگر جلوه یا خاص به آن می بخشند.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  ایده های طراحی دکوراسیون رستوران

میز عسلی شیشه ای رزینی: اگر می خواهید میزشیشه ای داشته باشید می توانید نمونه جدید تر و جذاب تر ان را با رزین انتخاب کنید. میز عسلی شیشه ای و رزینی ظاهری زیبا و درخشان دارد که برای هر نوع مبلمان و دکوراسیونی مناسب می باشد. نکته مهم: میزهای عسلی را می توانید با جلو مبلی های خود ست کنید. بهتر است به سراغ مدل و نمونه ای بروید که با جلو مبلی شما هماهنگ باشد.

عسلی رزینی زیبا

2- انواع میز عسلی رزینی از نظر شکل ظاهری

میزهای عسلی در شکل های دایره ای و گرد، مربع، مستطیل، پنج ضلعی و بیضی وجود دارد. انتخاب ان بستگی به شکل مبل ها و جلو مبلی آن دارد. هر کدام از ان ها زیبایی و جذابیت بصری مختص خود را دارند. اما اگر فرزند کوچکی در خانه دارید نمونه های لبه دار انتخاب نکنید. از طرفی اگر فضای خانه شما کوچک است بهتر است به سراغ طرح های گرد بروید. تفاوت طرح، ابعاد، رنگ و … این میزها با یکدیگر فرق می کند. همچنین باید بدانید که می توانید ان ها را علاوه بر ست های سه تایی به صورت تکی نیز متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

ویژگی های میز های عسلی رزینی

این میزها در کنار زیبایی مثال زدنی که دارند بسیار مقاوم و مستحکم هستند. می توانید به راحیت و با خیال راحت برای پذیرایی از ان ها استفاده کنید بی ان که نگران شکستن و اسیب دیدن ان باشید. با این میزها در میزبانی بدرخشید و مهمانان خود را شگفت زده کنید. میزهای عسلی رزینی وزن سبکی هم دارند و در هنگام نیاز می توانید به سهولت ان ها را جا به جا کرده و در هر جایی که دوست دارید بگذارید. طراحی ان ها به گونه ای است که در کنار یکدیگر و یا در زیر یکدیگر قرار می گیرند و به همین خاطر فضای زیادی اشغال نمی کنند. بهتر است ان ها را در نزدیکی مبلمان خود قرار دهید. میز عسلی رزینی در برابر نفوذ آب و هر نوع مایع دیگری ایمن است.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  لاندری روم یا اتاق لباسشویی

رزین به کار رفته جهت ساخت این میزها ضد آب می باشد. درخشش ان ها همیشگی است و بعد از مدتی کدر نمی شود. خراش یا خوردگی روی آن ها رخ نمی دهد و از همه مهم تر این که مواد شیمیایی هم نمی توانند در ان نفوذ کنند و این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی با هر موادی آن را تمیز کرده و پاک کنید. البته لکه های ایجاد شده روی آن هم به راحتی پاک می شوند و این کار را برای استفاده شما راحت تر کرده است. میز عسلی رزینی دقیقا همان چیزی است که مبلمان شما به ان نیاز دارد و می توانید در هر خانه ای با هر ابعادی داشته باشید.