29
مارس
فروش قرنیز استیل و چوبی

تولید و فروش قرنیز استیل و چوبی با هزینه و قیمت ارزان در تهران و کشور

قرنیز استیل ، چوبی، ام دی اف یا سنگ از اجزای جدایی ناپذیر دکوراسیون خانه های امروزی می باشند. هر کدام از انواع این قرنیزها دارای ویژگی ها و مزیت های خاص خود بوده و استفاده های مربوط به خود را نیز دارا می باشند. در مقاله حاضر قصد داریم جزئیات و مزیت های قرنیز جنس استیل را نسبت به سایر انواع قرنیز ها مورد بررسی قرار داده و خصوصیات آن را با هم مرور کنیم.

فروش قرنیز استیل و چوبی

خرید اینترنتی و نصب قرنیز پشت گازی و رومیزی سفید و چسبی با بهترین برند و کیفیت

نصب قرنیز استیل یکی از انواع قرنیزهایی است که برای زیبایی و جذابیت لبه های پایینی دیوارهای داخلی، زیر ستون ها و دیوارهای خارجی خانه های ویلایی و مشاعات ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. قرنیز هر چند اندازه و عرض زیادی نسبت به سایر اجزای دکوراسیون خانه ها ندارد، اما نبود آن می تواند آسیبی بسیار بزرگ برای زیبایی و چیدمان خانه ها باشد. هر چند برخی از انواع و طرح های این قرنیز زیبایی بسیار بالایی داشته و کاملاً در دید بیننده قرار می گیرد، اما معمولی ترین نوع و جنس آنها نیز مزیت های خاص خود را دارد. بالاترین هزینه ها و خرید وسایل بسیار گران قیمت برای دکوراسیون خانه بدون استفاده از یک قرنیز مناسب کاملاً تباه خواهد بود.

خرید اینترنتی و نصب قرنیز استیل و چوبی

استفاده از استیل استنلس یا همان فولاد ضد زنگ که در سال های اخیر کاربرد بسیار زیادی در صنعت تولید محصولات و لوازم خانگی داشته است، برای ساخت قرنیز منجر به ایجاد قرنیزی به نام قرنیز استیل می شود. از این رو است که نام آن با استیل عجین شده است. با توجه به اینکه انواع مختلفی از ورق استیل با ویژگی ها و ساختار مختلف در صنعت کاربرد دارد، از این رو ساخت این نوع قرنیز با انواع این ورق ها می تواند منجر به تولید انواع قرنیز جنس استیل نیز شود. شناخت ویژگی ها و مزیت های آن می تواند محبوبیت آن را در نزد شما چند برابر نماید. برخلاف اسم کمی سفت و سختی که این جنس از انواع قرنیز دارد، طرح های بسیار باشکوهی از آن نیز یافت می شود. در ادامه به انواع آن و مزیت ها و خصوصیات آن خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  نصب نرده استیل

قرنیز استیل و چوبی گاز و رومیزی کابینت

قیمت قرنیز استیل طلایی و نقره ای مخصوص کابینت دیوار

استفاده از این جنس برای پوشاندن زوار دیوار مزیت های خاص خود را دارد، که به برخی از آنها پرداختیم. البته یکی از محدودیت هایی هم که کی توان به آن اشاره نمود قیمت این جنس زوار است. قیمت قرنیز استیل طلایی و نقره ای بستگی به حجم کار، دستمزد و نوع کار و البته جنس زیر سازی آن دارد.

انواع قرنیز استیل

دسته بندی این نوع از قرنیز با توجه به ویژگی های مختلفی از آن انجام می گیرد. شکل قرنیز، نوع ورق به کار رفته برای ساخت آن و طرح قرنیز از جمله مواردی هستند که از آنها برای دسته بندی انواع قرنیز جنس استیل استفاده می شود. در دسته بندی بر اساس طرح این نوع قرنیز به موارد زیر تقسیم می شود:

 • قرنیز استیل طرح دار
 • قرنیز استیل ساده
 • قرنیز استیل طلایی

از نظر نوع ورق استفاده برای ساخت این قرنیز نیز می توان آن را در دسته بندی های زیر قرار داد:

لیست قیمت انواع مدل های قرنیز استیل و چوبی

 • قرنیز با ورق استیل کروم دار براق
 • قرنیز با ورق استیل کروم دار مات

از نظر شکل نیز قرنیز جنس استیل محدب معروف ترین نوع این جنس از قرنیز است. شناخت انواع آن می تواند دی خوبی برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع و مدل برای دکوراسیون خانه شما باشد. برخلاف تصور بسیاری از افراد که استیل را جنسی سخت و بدون طرح و شکل و زیبایی می پندارند، این جنس می تواند طرح های بسیار فوق العاده ای نیز داشته و جذابیت دو چندانی در خانه شما ایجاد نماید. گذشته از این، مزیت های این جنس نیز که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، نسبت به سایر انواع جنس های زوار پایین دیوار نیز به مراتب بیشتر می باشد.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  میز عسلی استیل

کاربرد قرنیز استیل

قرنیز در دید اول وسیله ای برای زیبایی خانه و بهتر نمودن دکوراسیون خانه ها است. اما این همه چیز نیست. البته قطعاً بهترین و اصلی ترین کاربرد قرنیز از هر جنسی همین زیبایی و جذابیت آن در خانه است؛ اما کاربردهای دیگری نیز برای این جنس از زوار دیوار قابل تصور است. برخی از مهم ترین کاربردهای زوار استیل دیوار عبارت اند از:

ممانعت از برخورد رطوبت و مایعات به دیوارهای خانه

یکی از مشکلات بزرگ در دیوارهای گچی خانه های امروزی آسیب پذیر بودن آنها در برابر رطوبت، نم و مایعاتی است که با آنها برخورد دارد. ریختن آب در کف خانه می تواند این خطر را برای دیوارها ایجاد نماید. زوار دیوار استیل می تواند مانعی برای آن باشد.

جلوگیری از ایجاد آسیب به دیوارها

برخورد هرگونه جسم سخت و سفت مانند انواع کمد ها و یا ضربات دیگر می تواند باعث ایجاد آسیب به دیوارها یا ستون ها باشد. قرنیز استیل دیوار مانعی برای این صدمات نیز خواهد بود.

پوشاندن عیوب زوار دیوار

چه دیوارهایی که با کاغذ دیواری پوشیده شده باشند چه با انواع رنگ، در قسمت پایین شاهد برخی معایب در آنها هستیم که زوار استیل دیوار می تواند آنها را بپوشاند.

پوشاندن لوله ها، کابل ها و سیم های خانه

از زوار دیوار مخصوصاً از انواع قرنیز استیل برای پوشاندن لوله ها، کابل و سیم های عبوری از کنار دیوار نیز می توان استفاده نمود که باعث می شود این کابل ها و لوله ها در دسترس بوده و در صورت خرابی ایجاد شده نیازی به کندن دیوارها نیز نباشد.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  انواع آلیاژ استیل و کاربردهای آن

مزیت های قرنیز استیل نسبت به سایر انواع قرنیز

بهترین ورق استیل مورد استفاده برای تولید و ساخت قرنیز جنس استیل همان ورق نگیر 304 معروف است که کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته و مزیت های زیادی نیز دارد. تمام مزیت های این ورق اعم از مقاومت بالای آن در مقابل خوردگی، رطوبت و طول عمر بالا را می توان برای قرنیز استیل نیز متصور بود. بهترین مزیت های این نوع قرنیز نسبت به سایر انواع قرنیز ها عبارت اند از:

 • طول عمر بسیار بالا
 • مقاومت بالا در شرایط مختلف آب و هوایی
 • مقاومت در برابر رطوبت و نم
 • عدم زنگ زدگی
 • مقامت در برابر ضربه و آسیب های فیزیکی ناشی از آن
 • عدم ایجاد شکستگی
 • بالا بودن طرح و مدل های این جنس از قرنیز
 • نصب سریع و آسان قرنیز استیل