لوستر فانتزی مدرن زیبا
20
نوامبر
انتخاب لوستر فانتزی مدرن

با لوستر فانتزی مدرن روشنایی را به خانه خود هدیه دهید

روشنایی و نورپردازی در هر خانه ای جز اولویت ها شناخته می شود. اگر دکوراسیونی مدرن و امروزی انتخاب کرده اید، برای نورانی تر کردن فضا باید از لوستر های فانتزی مدرن استفاده کنید. این لوستر ها برخلاف نمونه های دیگری که دیده اید، طراحی جذاب و منحصر به فردی دارد که سبب شده است تا با دیگر مدل ها متفاوت باشد. در نگاه اول شاید گفت هیچ اصولی جهت طراحی ان وجود ندارد، اما در حقیقت تمامی طرح ها و نحوه قرار گیری و میزانی نوری که عرضه می کنند حساب شده است.

لوستر فانتزی و مدرن

انتخاب لوستر فانتزی مدرن

مهم ترین و شاید بتوان گفت دشوار ترین قسمت داشتن یک لوستر فانتزی مدرن انتخاب ان است. چرا که طرح های بسیار متنوع و زیبایی وجود دارد که سبب می شود تاانتخاب کمی سخت باشد. شما باید مدلی راانتخاب کنید که ضمن استفاده از نور تولیدی توسط آن، به عنوان یک عنصر تزئینی در دکوراسیون نیز نقش ایفا نماید. با این کار توانسته اید به راحتی چیدمان خود را تزئین کنید و زیبایی را با نصب آن به خانه خود اهدا نمایید. بهتر است شکل ظاهری آن را با دیگر المان های خانه تان، مثل گچ بری ها سقف، شکل میز و … هماهنگ کنید. می توانید از لوستر فانتزی مدرن در سالن پذیرایی، آشپزخانه و اتاق استفاده کنید. انتخاب ابعاد و ارتفاع ان نیز بستگی به ابعاد خانه و ارتفاع سقف شما دارد.

نور دهی لوستر فانتزی مدرن

ازلوستر به منظور نور دهی در هر محیطی استفاده می شود. قطعا هیچ کسی دوست ندارد در کنار روشن کردن لوسترتعدادی چراغ دیگر نیز روشن کند. برای انکه نور لوستر برای شما کافی باشد در هنگام خرید باید به میزان نوردهی ان دقت کنید. لوستر های فانتزی عموما میزان نوردهی کمی دارند اما به اندازه ای نیست که نتوان ان را جبران کرد. شما می توانید با انتخاب دو مدل از ان زیبایی و روشنایی را داشته باشید. البته در کنار ان ها از دیگر منابع نور مثل چراغ های هالوژنی، نور های مخفی، آباژور ها و … نیز می توانید استفاده نمایید. البته نوع لامپی که برای لوستر ها نیز استفاده می کنید بر میزان نور دهی ان تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  راهنمای ست کردن فرش با مبلمان

لوستر چهارشعله مدرن

لوستر فانتزی مدرن برای چه بخش هایی ازخانه مناسب است؟

امروزه استفاده ازلوستر در اکثر بخش های خانه انجام می شود. ازلوستر فانتزی نیز می توانید همانند دیگر لوستر ها برای بخشی از خانه استفاده کنید. اما اینکه دقیقا برای کدام بخش را طرح لوستر شما تعیین می کند. برای مثال: لوستر فانتزی مدرن که به شکل ستاره و ماه است را می توانید برای اتاق خواب در نظر بگیرید. نمونه های ساده و گرد ان را برای ورودی خانه و آشپزخانه تان برگزینید. لوسترهایی که تعداد پرده ها و لامپ های زیادی در ابعاد بزرگ هستند را برای سالن پذیرایی برگزینید. همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد. البته علاوه بر ان میزان تناسب دکوراسیون فضا را نیز با لوستر ها در نظر بگیرید.

انواع طرح های لوستر فانتزی مدرن

لوستر مدرن همانطور که از نام ان پیدا است طراحی امروزی تر دارد. در سبک مدرن توجه ویژه ای به اشکال هندسی می شود و برای طراحی لوسترنیز هیچ تبعضی به کار گرفته نشده است. لوسترهای فانتزی مدرن اغلب در شکل های هندسی هستند که به یکدیگر پیچیده اند. ممکن است به شکل یک دایره تک باشد و یا دو دایره که همانند حلقه های المپیک به یکدیگر پیچیده اند و … طرح ان به شکل مبلمان، شکل سقف و نظر شخصی شما دارد. جذابیت این لوستر ها بسیار زیاد است و شما هر نمونه از ان را که انتخاب کرده باشید در هر صورت برد داشته اید.

انتخاب لوستر فانتزی مدرن

انتخاب رنگ لوستر های فانتزی امروزی

لوسترفانتزی مدرن در سبک مدرن بیشترین کارایی را دارد. رنگ های روشن، براق، پاستیلی و خنک کاربرد زیادی در این سبک دارند و به همین خاطر تنوع رنگی لوسترها نیز به همین سمت روال یافته است. شما می توانید با در نظر داشتن تم رنگی طراحی داخلی خود ان را انتخاب کنید. لوستر ها را می توانید با رنگ کوسن، مبل ها، جلو مبلی، رنگ دیوار ها و … ست کنید. البته تنها رنگ را در نظر نگیرید بهتر است به تابش نور روی ان نیز توجه کنید چرا که برخی از رنگ ها انعکاس زیبایی از خود نشان نمی دهند. به این نکته هم توجه کنید که لوستری که انتخاب میکنید در رنگی باشد که به هنگام خاموش کردن لوسترها جذابیت خود را از دست ندهد و همچنان زیبا بر روی سقف اویز باشد و جلوه کند.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  انتخاب کفپوش مناسب خانه

پر طرفدار ترین رنگ لوستر مدرن کدام است؟

رنگ های مختلفی در تولیدی ها جهت ساخت این محصولات به کار گرفته می شود. انتخاب ان نیز توسط کاربران انجام می شود. اما در حالت کلی رنگ هایی همچون طلایی، نقره ای، سفید و مشکی که سازگاری بالایی با دیگر المان های رنگی دارند، بسیار پر فروش بوده و پر طرفدار هستند. نمونه براق ان ها نیز قیمت بالاتری داشته و بسیار خواهان دارد چرا که بر روی میزان درخشش و نوردهی لوسترتاثیر دارد.

قیمت لوستر فانتزی مدرن

این لوسترها همانند هر محصول دیگری توسط متریال های گوناگونی ساخته می شود که بر روی قیمت نهایی ان تاثیر دارد. علاوه بر جنس لوستر، شکل ظاهری آن، رنگ، میزان نوری که می تاباند و … بر روی قیمت ان موثر است. زیبایی این لوسترها بسیار جذاب است. می توانید بر روی جلو مبلی، کانتر آشپزخانه و …. نیز نثب کنید تا از نور و زیبایی خیره کننده ان بهره ببرید. این لوسترها را تمیز نگهدارید تا میزان روشنایی بیشتری داشته باشند.