16
مه
میز عسلی استیل

میز عسلی استیل یکی از ملزومات مبلمان

امروزه وسایل خانه یکی از ملزومات رایج و عادی زندگی است. هر فرد با توجه به نیاز و بودجه خود می تواند خانه خود را طوری بچیند که احساس آرامش در آن جریان داشته باشد. یکی از وسایلی که امروزه جای خود را در خانه ها باز کرده اند میز های عسلی به ویژه میز عسلی استیل هستند. تنوع و کاربردی بودن این میز ها باعث شده تا به سرعت محبوب شوند و به یک وسیله ی ضروری در کنار مبلمان تبدیل شوند؛ اما این که چرا میز عسلی استیل با اقبال بیشتری فروش می رود و توجه خریداران نسبت به آن زیاد است را باید در نوع آلیاژ، قابلیت طراحی و هم خوانی با سبک های طراحی مدرن جست و جو کرد. در ابتدا اما بهتر است به سراغ تعریف میز عسلی استیل برویم.

میز عسلی استیل طلایی گرد

فروش میز عسلی استیل طلایی و نقره ای با قیمت ارزان در تهران و کشور

در حالت کلی میز عسلی یک نوع میز کوچک در کنار مبل است که برای پذیرایی ها استفاده می شود. وقتی طراحان متریال استنلس استیل را نیز در طراحی دخیل می کنند، نام میز عسلی استیل شکل می گیرد. این نوع از میز ها می توانند به تنهایی از استنلس استیل باشند و یا با متریال های دیگری نظیر چوب و سنگ ترکیب شوند.

میز استیل

میز عسلی استیل و سبک طراحی

انتخاب طرح و متریال برای ساخت میز عسلی استیل وابسته به نوع سبک طراحی داخلی و نوع سبک مبلمان است. برای مثال برای یک مبلمان کلاسیک و کار شده یک میز عسلی استیل چندان مناسب به نظر نمی رسد. برای این که به درک درستی از انتخاب مدل و طرح میز عسلی استیل برسید، لازم است ویژگی های سبک مدرن و حتی زیر شاخه های آن مثل سبک مینیمال را بدانید. اگر بخواهیم در چند مورد کوتاه این ویژگی ها را بررسی کنیم، می توانیم به ساده بودن، طیف رنگی خاکستری، کم تعداد بودن وسایل و غیره اشاره کرد. ارتباط این ویژگی ها به صورت تک به تک با میز عسلی استیل نیاز مند توضیح بیشتر است.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  انواع آلیاژ استیل و کاربردهای آن

1) طیف رنگی خاکستری: در دنیای سبک مدرن سعی می شود که از تعدادی رنگ محدود استفاده شود. رنگ استیل نیز از آن دسته رنگ هایی است که در این سبک پرکاربرد است و جلوه خاصی به محیط می بخشد. بنا بر این وجود این ویژگی در استیل باعث می شود که مورد توجه طراحان قرار گیرد. البته رنگ بخشی با روکش های طلایی نیز زیبایی مضاعفی به این نوع میز ها می بخشد.

2) ظرافت در طراحی: ظرافت در طراحی یکی دیگر از عواملی است که کار با استیل را خوشایند می کند. تکنولوژی های موجود برای پرداخت ورق های استیل و خود بافت استیل باعث می شود طرح های متنوع، ظریف و خلاقانه به وجود بیایند که هر سلیقه ای را راضی می کند.

3) زیبایی در عین سادگی: برخی از طرح های میز عسلی استیل به صورت کاملا ساده طراحی و ساخته می شوند و طرح چندان پیچیده ای ندارند؛ اما همین سادگی عاملی می شود تا در حوضه مینیمال مورد توجه قرار گیرند. این طرح های ساده برای کسانی که کاربردی بودن وسایل در اولویت بندی هایشان رتبه اول را دارد انتخاب مناسبی می باشد.

4) قابلیت ترکیب: استیل را به راحتی می توان در کنار متریال هایی نظیر چوب و سنگ قرار داد و طرح های جدیدی به وجود آورد. ماحصل این زیبایی به دست آمده از ترکیب متریال ها حوضه استفاده از میز عسلی استیل را در سبک های مختلف گسترش می دهد. برای مثال ترکیب استیل و چوب برای ساخت یک میز عسلی استیل به لحاظ بصری گرمای محیط را بالا می برد و برای کسانی که دلباخته فضا های گرم هستند، گزینه مناسبی می باشد. هم چنین سنگ نیز در کنار استیل طرح های جالبی را می سازد که علاقه مندان خاص خود را دارد.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  تولید و فروش ترولی استیل

5) کیفیت آلیاژ: وقتی از میز عسلی استیل صحبت می کنیم، قاعدتا منظورمان آلیاژ استنلس استیل است که کیفیت و دوام خوبی دارد. به همین دلیل متریال مناسبی برای ساخت میز به ویژه پایه های آن است. علاوه بر کیفیت، زیبایی این نوع از آلیاژ هم در انتخاب آن موثر است.

میز عسلی استیل

تعداد و اندازه های میز عسلی

میز های عسلی استیل به صورت تک و ست یافت می شوند که شما با توجه به نیازتان می توانید یکی از این دو مدل را انتخاب کنید. به طور کلی انتخاب و خرید میز های عسلی به عواملی مثل مساحت منزل، تعداد مبلمان و ابعاد خود میز بستگی دارد. طبیعی است که هر چه مبلمان شما بیشتر باشد به تعداد بیشتری میز پذیرایی احتیاج دارید. به همین دلیل خرید ست های میز عسلی می تواند گزینه مناسبی باشد. میز های تکی هم برای فضا های دنج تر گزینه مناسبی هستند. برای مثال شما می توانید در اتاق شخصی خود یک بخش کوچک برای پذیرایی از مهمانان و دوستان صمیمی خود داشته باشید، در این صورت تنها وجود یک میز کوچک برای شما کار لازم را انجام می دهد. در مورد ابعاد میز ها هم باید متذکر شد که بسته به مدل انتخابی ابعاد تغییر می کنند ولی این تغییرات در بازه ای تعریف شده اتفاق می افتد؛ مثلا حداقل اندازه برای یک میز عسلی استیل کوچک به مقدار یک مربع 40 در40 است. البته این امکان برای شما فراهم است که میز را با طرح و ابعاد مد نظر خودتان سفارش دهید و در واقع مدل اختصاصی خودتان را داشته باشید.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  حفاظ استیل و آلومینیوم

میز استیل

قیمت میز عسلی استیل

مبلمان و در کل لوازمی که بخشی از مبلمان محسوب می شوند قیمت مشخصی ندارند. نداشتن قیمت مشخص بدین معنا است که تعیین قیمت برای مدل های مختلف میز عسلی استیل به عواملی مثل ابعاد میز، طرح و مدل میز، ست یا تک بودن میز، میزان استیل به کار رفته در میز و برند تولید کننده میز بستگی دارد. این عوامل در کنار هم یک طیف قیمت را به وجود می آورند تا همه افراد بتوانند با توجه به بودجه شان مدلی مناسب خریداری کنند.