میز ناهار خوری استیل

  • خانه
  • /
  • میز ناهار خوری استیل

میز ناهار خوری استیل

میز ناهار خوری استیل از ارکان مهم در زیبایی دکوراسیون منزل و از نقاط مرکز توجه در سالن پذیرایی و آشپزخانه می باشد. استیل با توجه به ظاهر ظریف و لوکس خود، این روزها طرفداران بسیاری در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. از جمله موارد کاربرد استیل که بسیار دیده می شود، میز ناهار خوری از جنس استیل می باشد. این نوع علاوه بر اینکه در زیبایی منزل اهمیت دارد، انتخاب صحیح رنگ و طرح آن می تواند در کاهش و افزایش اشتها نیز موثر باشد. از جمله مواردی که در انتخاب میز ناهار خوری باید به آن توجه داشت، جنس، رنگ، متناسب بودن آن با طراحی سایر قسمتهای منزل، اندازه آن و … می باشد. میز  استیل را می توان در طرح ها و اندازه های مختلف به سفارش مشتری تولید کرد.
گروه تولیدی پاراپت با در اختیار داشتن کارگاهی مجهز و نیروهای کارآزموده و متخصص، این امکان را برای شما محیا می کند که میز ناهار خوری استیل خود را با طرح و ابعاد دلخواه و با بهترین کیفیت سفارش دهید.

میز ناهار خوری استیل

پر استفاده ترین اشکال میز ناهار خوری استیل

در تولید میز ناهار خوری استیل می توان از انواع لوله، پروفیل و یا ورق استیل استفاده کرد. با توجه به اینکه استیل، قابلیت خمکاری و فرم پذیری دارد، می توان از آن در ساخت میز در اشکال مختلفی مانند: دایره، بیضی، مربع، مستطیل، چند وجهی و … استفاده کرد. برای انتخاب شکل میز طبیعتا در درجه اول باید به فضای منزل خود توجه داشت. معمولا میز های مربع یا مستطیل برای خانه های با فضاهای کوچکتر، و دایره یا چند وجهی، برای کسانی که فضای بزرگی را در اختیار دارند مناسب می باشد. انتخاب میز از جنس استنلس استیل این مزیت را برای شما به همراه دارد که می توانید با توجه به فضا و فرم خاص محیط نهار خوری خود، همان ایده ای که از آن در ذهن دارید را در اختیار داشته باشید.

کاربردی ترین ابعاد میز ناهار خوری استیل

ابعاد میز ناهار خوری را معمولا با توجه به فضایی که برای چیدمان در اختیار دارید و تعداد نفراتی که از میز ناهار خوری استیل استفاده می کنند در نظر می گیرند.

ابعاد استاندارد میز دایره ای شکل

2 نفر: دایره به قطر 90 سانت
4 نفر: دایره به قطر 100 سانت
8 نفر: دایره به قطر 140 سانت

ابعاد استاندارد میز مربع شکل

4 نفر: مربع به ضلع 95 سانت
8 نفر: مربع به ضلع 145 سانت

ابعاد استاندارد میز مستطیل شکل

6 نفر: مستطیل با ابعاد 90*150
8 نفر: مستطیل با ابعاد 90*180
10 نفر: مستطیل با ابعاد 120*240
12نفر: مستطیل با ابعاد 120*330

ارتفاع استاندار میز ناهار خوری استیل 72-76 سانتیمتر می باشد.

میزناهار خوری استیل

رنگ بندی

همانطور که گفته شد بنه اصلی این نوع را لوله، پروفیل و یا ورق استیل تشکیل می دهد که این قسمت از میز را می توان در رنگهای کروم، طلایی و یا رزگلد به صورت براق و یا خشدار سفارش داد. در صفحه ی روی میز می توان از انواع سنگ، چوب، کورین، شیشه ویا رزین در رنگها و ضخامت های مختلف استفاده کرد. برای انتخاب طیف رنگی مورد نظر باید به تناسب رنگ استیل با جنس و رنگ صفحه و از طرف دیگر به تناسب آن با سبک و رنگ بندی دکوراسیون منزل توجه داشت. استفاده از صفحات مشکی به عنوان رویه ی میز نهار خوری در ترکیب با رنگ های استیل، تضاد بی نظیری در محیط به وجود می آورد و یک میز نهار خوری کاملا مدرن به حساب می آید و از طرفی استفاده از صفحات چوبی، ترکیبی از دکوراسیون کلاسیک و مدرن را برای شما به ارمغان می آورد. استفاده از صفحات چوبی برای میز فضای گرم تری را به محیط شما ارائه می دهد.

نحوه ی صحیح تمیز کردن میز نهار خوری از جنس استیل

در تمیز کردن هر سازه ای از جنس استیل نباید به هیچ عنوان از شوینده های اسیدی استفاده کرد که میز نهار خوری استیل نیز از این قائده مستثنی نیست. استفاده از شوینده های اسیدی باعث خورده شدن استیل و ایجاد لکه های دائمی روی استیل می شود. بهترین روش تمیز کردن، استفاده از دستمال نمدار می باشد.

میزناهار خوری استیل

عوامل تاثیر گذار در قیمت

فاکتور های متعددی در قیمت نهایی میز نهار خوری استیل تاثیر گذار می باشد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

1. آلیاژ استیل (201-304-316)
2. رنگ استیل (کروم، طلایی، رزگلد)
3. طرح میز
4. جنس صفحه میز
5. ضخامت لوله، پروفیل و یا ورق بکار رفته
6. …

چرا میز نهار خوری استینلس استیل؟

1. آینه ای و شفافیت سطح استیل
2. مقاومت بالای بدنه ی استیل میز ناهار خوری در برابر خوردگی
3. امکان ایجاد طرح های خاص و پیچیده با استیل
4. مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی
5. تحمل وزن بالا
6. قابلیت جوشکاری و پرداخت سطح استیل بدون ماندن کوچکترین اثری از جوش
7. قابلیت آبکاری مادام العمر
8. تمیز کاری آسان
9. آنتی باکتریال بودن استیل
10. …