کابین شیشه ای حمام
08
فوریه
کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ‌ای و هرآنچه که درباره آن باید بدانید

افراد زیادی تمایل دارند که شکل خاصی از دکوراسیون را در منزل خود اجرا کنند. یکی از این دکوراسیون های خاص که بسیار نیز مورد توجه قرار گرفته است کابین دوش شیشه ‌ای می باشد این کابین دوش شیشه ‌ای بیشتر در منازل و هتل ها و باشگاه استفاده می شود که مساحت کمتری را می توان به حمام در سرویس بهداشتی اختصاص داد.

کابین دوش شیشه ‌ای از شیشه ساخته می شود و این شیشه ها را می توان از نوع مات، شفاف، نیمه مات، نصب کرد. مدل آن نیز متفاوت خواهد بود. به طور کل این فضا سازی دارای تنوع بالایی است. مهمترین نکته آن است که جنس مرغوب و درجه یکی را بتوانید برای اتصالات و فریم و شیشه کابین این فضا انتخاب کنید زیرا ممکن است برخورد آب به فریم نامرغوب باعث زنگ زدگی گردد.

امروزه برای پارتیشن بندی سرویس بهداشتی از جمله حمام و توالت نکاتی را در نظر می‌گیرند رعایت می‌کنند. اگر در سرویس بهداشتی خود فضایی را دارید که بلا استفاده است می توانید برای زیباسازی فضای حمام و همینطور برای بخش بندی این مکان، از کابین دوش شیشه ‌ای استفاده کنید.

کابین دوش شیشه ‌ای امروزه بسیار پرطرفدار شده است در واقع از این وسیله برای پارتیشن بندی حمام استفاده میشود. برای فضا سازی به کمک این وسیله باید از شیشه های مرغوب مانند شیشه سکوریت استفاده کرد زیرا این شیشه بسیار مقاوم است و در برابر ضربه شکسته نمی شود. این وسیله متناسب با تمامی حمام ها و ابعاد و اندازه ها خواهد بود هر جا می توانید در هر قسمتی از حمام تان این فضاسازی را ایجاد کنید.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  رنگ آمیزی راه پله

کابین دوش شیشه ‌ای در فضای سرویس بهداشتی جذابیت ایجاد می کند. همینطور باعث می‌شود از لحاظ بهداشتی این محیط بیشتر مورد توجه باشد. شما می‌توانید از کابین ایرانی استفاده کنید زیرا هم قیمت آن مقرون و به صرفه است و هم جنس خوبی دارد.

کابین حمام شیشه ای

 

کابین دوش خارجی

بسیاری از افرادی تمایل دارند از کابین دوش خارجی استفاده کنند. این گزینه را به دلیل جنس خوب و مقرون به صرفه آن انتخاب می کنند. زیرا در بسیاری از موارد اجناسی که خریداری می شوند اگر خارجی باشند با شرایط اقتصادی خانواده ممکن است متناسب نباشد ولی تمایل دارند جنسی را که خریداری میکنند کیفیت مناسبی داشته باشد. در نتیجه یکی از همین لوازمی که افراد دوست دارند تا نوع باکیفیت آن را تهیه کنند، کابین دوش شیشه ‌ای می باشد. کابین دوش خارجی از لحاظ کیفیت فرق چندانی با نوع ایرانی آن ندارد و اط لحاظ کیفیت با هم برابری نیز می‌کنند . در کل باید این کابینت ها را از شیشه های مرغوب ساخت پس می توانید آن ها را از تولید کننده های مطمئن خریداری کنید.

کابین حمام خارجی

کابین دوش شیشه ‌ای ساده

کابین دوش شیشه ‌ای ساده از انواع مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شود که می تواند متریال های متفاوت آنها را پیدا کنید. کابین دوش شیشه ‌ای ساده با متریال شیشه ای یکی از انواع این پارتیشن بندی به حساب می آید وسیله به صورت پیش ساخته در بازار موجود میباشد.

نوع دیگری نیز از این فضا سازی وجود دارد که تمام شیشه است و به صورت آماده و پیش ساخت نیست. در این نوع باید کابین دوش شیشه ‌ای با درب شیشه‌ای ساده اجرا شود.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  کابینت آشپزخانه به سبک کلاسیک

قیمت کابین حمام

 

کابین دوش شیشه‌ای جکوزی

کابین دوش شیشه ای جکوزی طوری شده است کهحس  فیزیکی و احساسی شما را تحریک می کند و برای شما هیجان انگیز خواهد بود و یک حس خوشایندی را به وجود خواهد آورد.

کابین دوش جکوزی کاملاً بهداشتی می باشد و برای سلامتی نیز مفید است. با داشتن کابین دوش جکوزی می توانید ریلکسیشن بدن را انجام دهید. این ئسیله ی پارتیشن بندی پیش ساخته می باشد و همین طور می تواند یک فضای محدود بخار ایجاد کند.

در واقع با کابین دوش شیشه ای جکوزی می توانید امکان ماساژ سنتی را در خانه خود به وجود بیاورید. اما نصب آن اندکی هزینه بیشتری نسبت به کابین دوش شیشه ای دارد. برای استحمام و سونای داخل کابین مناسب می‌باشد و امکان تنظیم بخار دارد. داخل کابین کاملا استریل است.

شما با کابین دوش شیشه ‌ای در سرویس بهداشتی بخشی جدا ایجاد می کنید. همین کار باعث می‌شود تا نقاط دیگر خیس نشود. این ایده در سال های اخیر بسیار مورد توجه بوده است و افراد به دنبال این هستند که از این سبک جدید در سرویس بهداشتی های خود استفاده کند.

کابین دوش شیشه ای حمام

قیمت کابین دوش شیشه ای

برای ساخت و اجرای این فضا در سرویس بهداشتی تان باید از انواع و لوازم و قطعات در اجرای آن استفاده گردد و همین قیمت آن را تغییر خواهد داد. شیشه‌سکوریت،  نوع فریم استفاده شده، یراق آلات در حین نصب و اجرای کابین دوش شیشه ای و همینطور درب نصب شده برای آن در تعیین قیمت این فضاسازی موثر است.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  گلخانه شیشه ای استیل