میز جلومبلی استیل طلایی
27
ژوئن
کافی تیبل استیل

فروش کافی تیبل استیل یا همان جلو مبلی استیل

کافی تیبل یا میز های قهوه خوری استفاده زیادی در اتاق های نشیمن دارند، اندازه و ارتقاع و شکل این میز ها به دکوراسیون داخلی و مبلمان شما بستگی دارد. میز های کافی تیبل در فرهنگ ایرانی به عنوان میز های پذیرایی شناخته شده اند و استفاده و زیبایی زیادی را در دکوراسیون داخلی منازل ایرانی خواهند داشت. کافی تیبل های امروز کاربرد بیشتری برای مردم نسبت به نمونه کلاسیک آنها دارد. از این میز ها حتی برای میز لپ تاپ نیز استفاده می شود. کافی تیبل ها در اداره و مکان های تجاری نیز قابل استفاده است و شما می توانید این نوع میز ها را در طراحی های دفاتر کاری خود استفاده کنید. رنگ بندی این میز ها با توجه به دکوراسیون داخلی محیط تولید شده و هماهنگی لازم را ایجاد خواهد کرد.

برای مشاهده محصولات استیل بیشتر کلیک کنید

میز ناهار خوری استیل

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با میز های کافی تیبل آشنا کرده و فاکتور های مهمی را برای خرید آن به شما عزیزان معرفی کنیم.

فاکتور آری مهم در خرید کافی تیبل

ارتفاع مناسب کافی تیبل

ارتفاع بین ۵۰ تا ۴۰ سانتی متر یکی از بهترین ارتفاعات برای این میز است. اما بهتر است که ارتفاع کافی تیبل شما متناسب با اندازه مبلمان شما باشد که احساس راحتی به آن داشته باشید. این نوع میز ها نه باید خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشند.

اندازه مناسب برای کافی تیبل

این نوع میز ها نباید بیشتر از دو سوم مبلمان شما باشد. عرض کافی تیبل ها باید متناسب با اتاق و چیدمان مبلمان راحتی شما باشد. اگر اندازه اتاق شما کوچک است، طبیعی است که مبلمان شما اندازه کوچکی دارد و درنتیجه کافی تیبل شما نیز متناسب با آن مبلمان است. اگر میز های مستطیلی کافی تیبل استفاده کنید یک گزینه مناسب برای ملبلمان بزرگ می باشد.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید.  میز عسلی استیل

شکل ظاهری کافی تیبل

مستطیل، بیضی، مربع ، گرد، از اشکال کافی تیبل ها است، که بیشتر محبوبیت را میز های مستطیلی دارند، زیرا هم بزرگ تر بوده و جای بیشتری دارند. شما باید شکلی زیبا را برای میز انتخاب کنید که علاوه بر کاربرد، زیبایی بصری به فضای داخلی منزل بدهد.

بهترین جنس

جنس کافی تیبل ها تا بستگی به سلیقه شما دارد، می توانید بر اساس علایق خود از جنس چوب، شیشه و یا استیل استفاده کنید. بیشترین استفاده از این میز ها در جنس استیل دارند، زیرا علاوه بر زیبایی دوام بیشتری داشته و وزن آن نیز سبک تر از جنس های دیگر است. امنیت میز های استیل بالاتر از شیشه ای است، زیرا در صورت برخورد اجسام مقاوم است.

با توجه به مشکلات دنیای امروز، کمبود وقت و ترافیک بهترین راه خرید کافی تیبل ها خرید اینترنتی است. سایت ما می تواند کافی تیبل ها را با توجه به سلیغه شما آماده و با بهترین کیفت عرضه کند. شما کافی است که تنها طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارشات خود را به ثبت برسانید. سازندگان ما با بهترین متریال موجود کافی تیبل ها را با هر اندازه و رنگی که متناسب با منزل شما می باشد، تولید می کنند.